fbpx
0216 317 17 33

Ataşehir Özel Öğretim Kursu

Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu

Türkiye’nin ilk butik üniversiteye hazırlık dershanesinin devamıdır. Az mevcutlu sınıflarda; yüksek iletişim değerlerine sahip, öğrencisine kıymet veren ve aile sıcaklığı ile saran bir yapıya sahiptir.

Butik eğitimin öncüsü olan kurumumuz; sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri öğrencilerimizi en güzel geleceğe taşımak için kullanmaktadır. Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu , deneyimli eğitim kadrosu ve uzman psikolojik danışman ve rehberlik servisi ile öğrencilerimizin her ihtiyacına bireysel olarak cevap verebilecek çözümler sunmaktadır.

Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu, gelecek nesillerin eğitimine katkı sağlamak, çağdaş dünya insanlarını yetiştirmek ve onları başarıya ulaştırmak için eğitim yoluna çıkmış olan bir kurumdur.

Vizyonumuz

  • Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu olarak , ileri eğitim düzeylerine ulaşılabilecek merak ve aydınlıkta; yaşamdaki değişimleri kolayca karşılayabilecek eğitim ve birikimi yakalamış insanlar yetiştirmek, öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren; akademik başarısını yükselten çalışmaları referans gösterilen, etkin öncü bir kurum olmaktır.
  • Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu olarak, öğrencilerimizin bilgi birikimlerini yükseltip, test tekniklerini geliştirerek girmiş oldukları sınavlarda en üst düzeyde başarıyı yakalamaktır.
  • Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu  olarak, ayrıca yenilikçi eğitim anlayışımızla ve kaliteyi ön planda tutarak, gençlere iyi birer insan olma bilinciyle yetiştirerek, eğitim düzeyi yüksek insanlar yetiştirmek.

Misyonumuz

  • Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu olarak, toplumların mutluluğunu sağlamanın, cehaleti ortadan kaldırmanın ve demokratik bir toplum yaratmanın ancak kendi bireylerince sağlanabileceğine; bu nedenle de insan için gösterilecek en önemli çabanın eğitim olduğuna inanıyoruz. Her gencin içinde, onun özgür, çok yönlü ve bütün bir birey olarak yetişmesini sağlayacak değerler olduğuna inanıyoruz.
  • Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu olarak, bu değerlerin tamamını ona kazandır_ manın yanında, topluma yararlı olmayı hedefleyen bir kişiliği oluşturacak değerleri de kazandırmak hedefimizdir. Bu noktada bize güç veren; deneyimli kadromuz ve çağdaş eğitim anlayışımızla geleceğin uygar Türkiye’si için, Atatürk ilke ve inkılapları ışığı altında, genç nesilleri özgür, düşünen, çok yönlü bireyler olarak yetiştirme ilkesidir.

Kurum Müdürümüzden

Sevgili Öğrencilerim ve Velilerim;

Gözde Ufuklar Özel Öğretim Kursu kurucusu olarak ,25 yıllık meslek hayatım boyunca hiç sıradan işler yapmadım. Hep orjinali arayıp,kurumumuzu diğerlerinden farklı kılacak işler yapmaya gayret gösterdim.Bunun için Türkiye’de hiç bir kurumun yapmadığı projeleri üreterek uyguladım.Eğitime hep yeni bir soluk getirme gayesinde oldum.İlk olarak Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrenci iken verdiğim özel dersler sayesinde mesleğim olacak olan  bilgisayar mühendisliğinin bana çok uzak olduğunu ve eğitim öğretim içinde olmam gerektiğini anladım.Takdir edersiniz ki bu durum nedeniyle ben eğitime bir meslek alanından daha büyük ve yüce anlamlar yüklüyorum ve çalışmalarımı bu yönde geliştirip ilerletiyorum.Dolayısıyla bu meslek uğruna hiç bir fedakarlıktan çekinmedim ve asıl önemli olan şeyin birinin hayatına dokunup iz bırakmak olduğunu farkettim. Hayat felsefemde bununla şekillendi.Bu yüzden hayata geliş amacımın da insanlara faydalı olmak,onların hayatlarına dokunmak küçük de olsa bir iz bırakmak olduğunu düşünüyorum.Çocukların hayatında bağlanma,fark edilme,ait olma,saygı görme ve gösterme,adanmışlık,değerler,sorgulama,akılcılık gibi öğelerin ne denli önemli olduğunu yıllardır anlatır ve aktarmaya çalışırım.

Birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarımında benim gibi düşünen ,kendini eğitime adamış ,mesleğinin öğretmenlik olduğunun farkında olan eğitimciler olmasına dikkat ederim.Eğer siz sevgili öğrenciler ,eğitim hayatınızda fark yaratmak ve büyük hedefler peşinde koşmak istiyorsanız  yeriniz bizim yanımız olmalıdır.

En güzel geleceğe layık olan evlatlarımıza canı gönülden sevgilerimi, evlatlarını bizlere emanet eden velilerime saygılarımı sunarım… 
Kurum Müdürü

Fotoğraflarla Kursumuz

İnsan Kaynakları